Оголошено переможців премії імені Лесі Українки

Оголошено переможців премії  імені Лесі Українки
фото ПлюсПлюс
Серіал «Це наше і це твоє» переміг у номінації «Кінотвори»

25 лютого 2015 року, у день народження Лесі Українки, стали відомі імена переможців премії кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2014 рік. Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

У номінації «Художнє оформлення книжок» найбільше голосів набрало видання «Квітко моя чарівна» в оформленні Яни Кернер-Вернер (видавництво «АВІАЗ»). У номінації «Кінотвори» - анімаційний серіал «Це наше і це твоє» телеканалу ПлюсПлюс «ТОВ «Гравіс» (автор серіалу Іванна Найда). У номінації «Театральні вистави» - вистава «Котигорошко» Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок.

Щодо номінації «Літературні твори», де три книжки - Павла Куща, Віктора Терена та Марії Морозенко - здобули однакову кількість голосів, вирішальним став, відповідно до положення про премію, голос голови комітету Олега Наливайка, який віддав його за книжку «Хлопчик з планети «Ч» та Вогняні Пси» Віктора Терена.
 
Нагадаємо, загалом до списку на здобуття премії включили 40 робіт від 31 номінанта. Серед них: дві вистави та два анімаційні фільми для дітей; 26 книг змагалися у номінації літературних творів; 10 творів - у номінації художнього оформлення.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук