Охоронець Димінського через суд відновив розслідування проти себе

Львівського бізнесмена Петра Димінського підозрюють у вчиненні смертельної ДТП

12 вересня

Слідчий суддя Печерського районного суду Києва Олег Білоцерківець задовольнив скаргу Андрія Борща, якого підозрювали у вчиненні смертельної ДТП у селі Ямельня на Львівщині, щодо відновлення розслідування проти нього. Раніше прокурор постановив закрити справу проти Андрія Борща через відсутність у його діях складу злочину.

Як повідомляє антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів», Печерський районний суд Києва прийняв рішення про відновлення розслідування 29 серпня.

18 серпня 2017 року унаслідок аварії у селі Ямельня загинула 31-річна Наталія Тріла. Спершу у вчиненні ДТП підозрювали Андрія Борща, співзасновника ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс», якого у ЗМІ називають охоронцем Петра Димінського. Згодом слідство встановило, що авто керував не Андрій Борщ, а Петро Димінський.

За відсутністю в діях Андрія Борща складу злочину прокурор закрив кримінальне провадження проти нього у грудні 2017 року. Цю постанову Андрій Борщ оскаржив у лютому 2018 року.

Тоді суддя мотивував своє рішення тим, що досудове розслідування проведено неповно та однобічно, а тому рішення про закриття провадження прийнято передчасно. Зокрема, з метою усунення суперечностей не провели одночасний допит свідка з Андрієм Борщем, «не надано правової оцінки» висновку психологічної експертизи на основі комп’ютерного поліграфу, що у Борща «виявляються виражені психофізіологічні реакції, які свідчать про те, що він під час ДТП перебував за кермом автомобіля Mercedes», не виконано ухвалу слідчого судді про призначення судової молекулярно-генетичної експертизи.

Наприкінці лютого прокуратура знову закрила провадження проти Андрія Борща, однак суд вдруге задовольнив його скаргу про відновлення розслідування. Суд прийняв таке рішення, оскільки, незважаючи на неодноразові вимоги, матеріали кримінального провадження в судовому засіданні так і не були представлені.

Зараз Андрія Борща, що раніше взяв на себе провину за смертельну ДТП, підозрюють у приховуванні злочину. Слідство встановило, що смертельну ДТП вчинив Петро Димінський, якого оголосили у розшук та заочно арештували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента
Петро Порошенко запізнився на урочисте відкриття 25-го Book Forum у Львові на 50 хв.
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької