«Океан Ельзи» опублікував на YouTube нову пісню зі схожим на виборчий бюлетенем

Автори треку наразі не коментують появу бюлетеня

15 серпня

Український гурт «Океан Ельзи» опублікував нову пісню на офіційному YouTube-каналі, на обкладинці якої зображено бюлетень зі знаками питання та оклику поряд з порожніми клітинками і словами «Скільки нас» — саме так називається новий трек, пише «Громадське».

«Зазвичай далі розказують про що саме нова пісня, що ж хотіли цим сказати, та що має слухач почути. Ми так робити не будемо. Нижче — текст пісні, в ньому все це є. Майже все. Єдине, що кожен сам має обрати для себе, який знак поставити в кінці «скільки нас» — «?» чи «!», — йдеться в описі до відео.

«Я знаю ранок настає, Єднає, волю нам дає, Нам досить недоправди - Нас нудить штучний сон, Тисячі нових облич, У тисячах вікон, Скільки нас», — йдеться в одному з куплетів пісні.

Лідера гурту Святослава Вакарчука неодноразово вносили до передвиборчих опитувань, у яких людям,зокрема, пропонували обрати, кому як потенційному кандидату у президенти вони більше довіряють.

Згідно з останнім опитуванням групи «Рейтинг», за нього як кандидата проголосували б стільки ж опитаних, скільки і за чинного президента Петра Порошенка, а також лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, а саме 8,6%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Кількість жертв ДТП з закарпатськими заробітчанами у Чехії зросла до п’яти
Порошенко зустрівся з проукраїнськими ієрархами УПЦ МП
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Вартість розмитнення вживаних авто з ЄС різко зросла. Пояснюємо чому
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушер-гінекологів 1000000 грн за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани