Олег Сенцов написав у колонії чотири сценарії

КультураК.С., 3 червня 20163710
Олег Сенцов написав у колонії чотири сценарії

Сестра ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова Наталія Кочнєва (Каплан) повідомляє, що він, перебуваючи в колонії в Якутську, не втрачає надії на швидке повернення в Україну. Про це вона повідомила «Крим.Реаліі».

«Олег в Якутську, сподівається на екстрадицію і швидкий приїзд до Києва, написав чотири сценарії, зараз нічого не пише. Каже, що там холодно, але терпимо, з сусідами по камері ладнає, отримує листи. Його не пресують, на відміну від інших політичних в'язнів, ні разу не був в ШІЗО», - повідомила Наталія Кочнєва.

Нагадаємо, Верховний суд Російської Федерації відмовився розглядати касаційну скаргу на вирок Олегу Сенцову та Олександрові Кольченку.

У зв'язку з цим МЗС України висловило обурення, назвавши рішення найвищого судового органу Російської Федерації «позбавленням незаконно засуджених українців права на об'єктивний розгляд їхніх справ у суді вищої судової інстанції», а також «новим підтвердженням політичного замовлення в цій справі і компрометацією російської судової системи як незалежної гілки влади ».

За словами адвокатів, тепер залишається сподіватися на те, що Київ і Москва зможуть домовитися про екстрадицію Олега Сенцова та Олександра Кольченка в Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук