Олег Сенцов та Олександр Кольченко зможуть побачитися з родичами

Адвокати українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка, звинувачених у Росії у підготовці терактів у Криму, подали клопотання, щоб їх підзахисним дозволили зустрітися з консулом України та з родичами.

Також адвокати просять  розглядати обвинувачених як громадян України. Нагадаємо, у матеріалах справи йдеться про те, що вони є громадяни РФ через те, що перебуваючи у в'язниці, Сенцов та Кольченко не змогли пройти процедуру відмови від російського громадянства, повідомляє агентство «Интерфакс-Юг».

Засідання Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону постановило задовольнити клопотання і в частині зустрічі з родичами, і в частині зустрічі з представником українського консульства. Проте зустріч з консулом відбудеться лише після того, як кримінальна справа стосовно підсудних буде розглянута по суті.

За повідомленням агенства, на початку засідання Олег Сенцов звернувся до присутніх, щоб дізнатись, чи є на процесі українські журналісти. Представників українських  ЗМІ у залі не виявилось.

Нагадаємо, тільки вчора, 20 липня, стало відомо офіційно, що засідання Північно-Кавказького окружного військового суду, що розглядатиме по суті справу українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка, буде відкритим. Натомість сестра Олега Сенцова Наталія Каплан повідомила про це вже 9 лютого, коли відбулося перше судове засідання у Ростові-на-Дону. 

Як повідомляє сайт "Крим. Реалії", у матеріалах справи про теракти в Криму, в яких звинувачують Сенцова та Кольченка, є частина під грифом «державна таємниця». Розгляд цих матеріалів буде проходити в закритому режимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук