Олександр Роднянський розкритикував практику заборони російських серіалів в Україні

КультураРоман Ганкевич, 25 січня 201532656
Сергій Роднянський

Продюсер Олександр Роднянський вважає неправильною практику заборони в Україні російських кінофільмів. Про це він заявив в інтерв'ю газеті Дзеркало тижня.

"Починати нову країну із заборони кінофільмів та серіалів, навіть пояснюючи це війною з сусідом, мені здається, непристойно, неефективно. Оскільки і серіали, і фільми все одно доступні. Та й просто безглуздо. Забороняти їх на тій підставі, що в них знімався той або інший артист, відомий своїми ворожими переконаннями, - взагалі неприйнятно", - вважає продюсер.

За його словами, "з таким самим успіхом можна заборонити видання книжок Езри Паунда і Кнута Гамсуна на тій підставі, що вони підтримували німецьких нацистів, або видатних класиків, оскільки вони були расистами, ксенофобами, антисемітами тощо".

"Не слід дозволяти собі опускатися до рівня заборон. Не кажучи вже про головне - у людей може бути своя думка!" - зазначив продюсер.

"І якщо забороняти в'їзд у країну російським діячам культури лише за лояльність (вимушену чи щиру) до свого уряду, то відбудеться збіднення власного культурного життя, його кастрування. Краще з цими людьми не погоджуватися, сперечатися, переконувати - образом нової, успішної, привабливої України…" - порадив Роднянський.

Детальніше читайте в інтерв'ю Олега Вергеліса з Олександром Роднянським: "Мені дискомфорно і боляче".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук