«Vodafone Україна» підвищить тарифи для більшості абонентів

Деякі тарифні плани у «Vodafone Україна» подорожчають 15 травня, а інші – 27-го

Починаючи з другої половини травня другий за величиною український оператор мобільного зв’язку «Vodafone Україна» підвищить вартість своїх основних тарифних планів на 20%, проте в компанії заявили, що тарифи для найбільш чутливих груп населення підвищуватися не будуть.

За повідомленням прес-служби оператора, до підвищення тарифів компанію змусили такі причини:

  • з моменту запуску тарифів зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу, відповідно зросли витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах;
  • триває активне будівництво нової інфраструктури, щоб забезпечити покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було;
  • практично відсутні доходи від роумінгу, які раніше становили значну частину інвестицій в мережу.

«Ці фактори, а також те, що Vodafone, на відміну від інших учасників ринку, не переглядав тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного, змушує компанію актуалізувати тарифи», – наголошується в повідомленні.

Таким чином, з 15 травня 2020 зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +.

Крім того, з 27 травня 2020 року подорожчають тарифні плани Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice.

В середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно.

Водночас, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишаються архівні тарифи Light і Light +.

Окремо у «Vodafone Україна» є інтернет тарифи (лінійка Device), про її подорожчання не повідомляється.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук