Організатори концерту Бреговича назвали причини його скасування

КультураК.С., 2 квітня 20155910

Представники концертного залу  Stereo Plaza розповіли на своїй сторінці у Facebook, що концерт 16 травня був анонсований на попередньому концерті Горана Бреговича - 22 листопада 2014 року. Виступ Горана Бреговича у Севастополі 26 березня 2015 відбувся спонтанно, був анонсований тільки всередині лютого. 

Організатори наголосили, що ніхто не забороняв і не забороняє проводити концерт, жодного тиску з боку влади (про що вже пишуть російські ЗМІ) немає.

Представники концертного залу, за їх словами, воліють керуватися «законом, аргументами й логікою, а не гаслами».

Отже, згідно із заявою менеджменту Бреговича, після концерту в Кишиневі 25 березня Горан полетів до Москви, звідки ввечері 25 березня прилетів до Сімферополя. Після концерту Горан Брегович відлетів з Сімферополя транзитним рейсом через Москву додому в Париж.

Нижче зазначені основні норми законодавства щодо в'їзду іноземців на тимчасово окуповану територію:

Згідно ч.2 ст.10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», «в'їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію і виїзд з неї допускається тільки за спеціальним дозволом через контрольні пункти в'їзду-виїзду».

Згідно ч.2 ст.1 Закону України «Про створення вільної економічної зони "Крим" і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», «адміністративна межа між територією СЕЗ "Крим" та іншої територією України збігається з сухопутної адміністративним кордоном між АРК Крим та Херсонською областю».

Згідно абз.8 ст. 13 Закону України Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, «в'їзд в Україну іноземцю або особі без громадянства не дозволяється якщо така особа намагається здійснити в'їзд через контрольні пункти в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію без спеціального дозволу або така особа під час попереднього перебування на території України вчинила виїзд з неї через контрольний пункт в'їзду-виїзду».

Організатори наводять ще декілька законів та норм, які свої діями порушив артист. «Такий висновок ми зробили, отримавши консультацію незалежної юридичної компанії. Дана юридична позиція була донесена менеджменту Горана Бреговича. На що менеджмент артиста виявив бажання звернутися у відповідні державні органи для роз'яснення», - йдеться у повідомленні.

Натомість, Максим Шульженко, керуючий партнер Stereo Plaza, вважає, що висловлювання Бреговича щодо санкцій та Росії були вирвані з контексту.

«Давайте будемо чесно говорити - формально порушений порядок в'їзду на територію України, правову оцінку мають дати уповноважені служби», - наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук