Організатори ZAXIDFEST відмовились перенести фестиваль через жалобу

КультураОльга Красько, 8 серпня 20147420

Львівська ОДА звернулась до організаторів фестивалю ZAXIDFEST з проханням перенести фестиваль через невизначений термін у зв’язку з складною ситуацією, що склалась в країні, а також через те, що 7-9 серпня на Львівщині оголошені днями жалоби. Втім, організатори фестивалю не збираються скасовувати захід.

Про відповідне звернення повідомили у прес-службі Львівської ЛОДА.

«У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в нашій державі, та в час, коли Львівщина щоденно в жалобі прощається із Героями, які загинули захищаючи рідну землю, керівництво Львівської облдержадміністрації звертається до організаторів Міжнародного фестивалю ZAXIDFEST з проханням перенести час проведення фестивалю на невизначений термін», – йдеться у зверненні.

Як розповів ZAXID.NET прес-секретар фестивалю Ярослав Ніколін, організатори не збираються скасовувати дійство, адже готувались до нього цілий рік, а також запросили на виступ багато іноземних гуртів.

«Фестиваль відбудеться. Це десятки тисяч людей, іноземні гурти, журналісти та фотографи. Ми розуміємо, що ситуація в країні не найкраща, але фестиваль готувався цілий рік, тобто, коли ми починали підготовку до нього, то такої ситуації в країні іще не було. Тому звинувачувати нас у тому, що ми робимо фестиваль – безглуздо», – зазначив він.

Тому фестиваль відбудеться, як і планувалось, 8-10 серпня.

Нагадаємо, 7-9 серпня на Львівщині оголошено днями жалоби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук