Оркестр «Віртуози Львова» влаштував концерт-містерію «Страсті Христові»

Головні новини Львова за 06.04Марічка Крижанівська, 6 квітня 2015, 18:35 420 0

У Львові уже традиційно в останні дні перед Паскою оркестр «Віртуози Львова» пропонує своїм слухачам поринути у духовний світ із класикою. Цього разу концерт-містерію «Страсті Христові» влаштували у сихівській церкві Різдва Пресвятої Богородиці. 

Музика для роздумів і покаяння. Львівський диригент Мирон Юсипович та музиканти оркестру «Віртуози Львова» створили програму із світової та української класики — творів Генделя, Баха, Брітенна, Альбіноні та Барвінського.

«Ми підібрали спеціальну програму для Страсного Тижня відповідні твори класики, які відображають не повністю церковні мотиви, але така настроєва музика, яка відповідає цьому тижню», — розповідає Володимир Дуда перша скрипка оркестру «Віртуози Львова».

Мелодії підсилили текстами із Євангелія — сім фраз, які Христос мовив на хресті. А оскільки цьогоріч святкуємо 150-річчя від дня народення митрополита Шептицького, то отець Орест Фредина поміж музичними номерами читав цитати владики Андрея.   

Музика і слово — найкращі пігулки для людської душі.

«В кожному місці, де живе християнин і українець, має почути як Бог талантом дотикає серце людини, як воно починає співати, виливати на світ гармонію, як воно вміє молитись і співпереживати страсті Христові — це те, чим ми можемо ділитися завжди і всюди», — розповідає настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Фредина.

Важливо, що цьогоріч «Віртуози Львова» вийшли за межі центру і дали концерт на Сихові. Тут, переконані музиканти, публіка хоче чути класику у доброму виконанні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук