«Ощадбанк» подав до суду на «Сбербанк Росії»

Український банк заявив про незаконне перейменування української «дочки» «Сбербанку Росії» в «Сбербанк»

ЕкономікаОксана Руда, 15 січня 20166920
«Ощадбанк» подав до суду на «Сбербанк Росії»

АТ «Ощадбанк» подав позов у Господарський суд міста Києва про незаконне перейменування української «дочки» «Сбербанку Росії» в «Сбербанк» і заявив про порушення прав інтелектуальної власності.

Як повідомила прес-служба «Ощадбанку», позов був поданий сьогодні, 15 січня. В «Ощадбанку» вважають, що «Сбербанк Росії» незаконно використовує торговельну марку «Сбербанк», єдиним власником якої на території України є «Ощадбанк».

Банк, який подав позов в суд, також є єдиним законним власником виключних майнових прав на такі торгові марки, як «Ощадбанк» і Oschadbank.

«Перейменування «Сбербанку Росії» просто в «Сбербанк» незаконне, тому ми звернулись до суду. І не тільки щоб захистити інтереси «Ощадбанку», але й інтереси мільйонів українців. Вважаємо неприпустимим намагання «Сбербанку Росії» таким шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу. Хоч і розумію  мотиви, адже Росія на офіційному рівні Верховною Радою України визнана країною-агресором. Все це відповідним чином вливає на поведінку клієнтів та може ввести їх в оману,  адже ще з радянських часів певна кількість споживачів  досі називає «Ощадбанк» «Сбербанком», – прокоментував позов до суду голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук