«Ощадбанк» запровадив комісію при оплаті за послуги ЖКГ

Повідомляється, що відтепер без комісії можна буде платити в касі тільки пенсійними платіжними картами «Ощадбанку»

Державний «Ощадбанк» ввів комісію при оплаті послуг житлово-комунального господарства. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на прес-службу банку.

«Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком та може дещо відрізнятися в залежності від регіону», – заявили в банку.

«При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня становить 3 гривні», – повідомила прес-служба.

Без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами «Ощадбанку».

Інші клієнти «Ощадбанк», а також пенсіонери, які не є клієнтами банку, повинні платити в касі комісію.

Банк як і раніше приймає без комісії платежі тільки через дистанційні канали платежів: інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку); через мобільний та інтернет-банкінг «Ощад 24/7»; сайти ГІОЦ (головний інформаційно-обчислювальний центр) і ЦКС (Центр комунального сервісу).

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року Ощадбанк вирішив запровадити комісію за оплату ЖКГ, після чого президент Петро Порошенко попросив банк перенести введення комісії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук