Папа Римський закликав змінити глобальний економічний порядок

СвітЛюбко Петренко, 10 липня 20154870
Папа Римський закликав змінити глобальний економічний порядок

Папа Франциск закликав змінити глобальний економічний порядок в світі. Як повідомив телеканал  ARD, виступаючи в Болівії, у місті Санта-Круз, в рамках латиноамериканського турне, він торкнувся теми глобальної економіки.

«Коли капітал стає ідолом і починає керувати  рішеннями людей, то жадібність до грошей стає на чолі соціально-економічної системи. Це руйнує суспільство, пригнічує й поневолює чоловіків і жінок, руйнує людське братство, це налаштовує людей один проти одного, і, як ми чітко розуміємо, це навіть ставить під загрозу наш спільний дім», – застеріг  Франциска,

На його думку, ненормально, що у багатьох сільськогосподарських робітників немає землі, у багатьох сімей немає хати, у багатьох робітників немає прав і багато людей позбавлені почуття власної гідності. «Ми хочемо змін, реальних змін, структурних змін. Ця система нестерпна», - заявив Понтифік.

Гонитву за грішми він назвав «гноєм диявола» і заявив, що бідні країни не повинні ставати постачальниками сировини та дешевої робочої сили для розвинених країн.

Промова Франциска переривалася численними оплесками.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук