Парламент підтримав реструктуризацію валютних кредитів

ЕкономікаІрина Данилів, 3 липня 201410840

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект  про реструктуризацію кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну валюту України – гривну. За відповідне рішення проголосували 289 депутатів. Повідомляється на сайті Верховної Ради.

Законопроектом передбачається реструктуризація зобов'язань за кредитом в іноземній валюті, що відповідає сукупності таких ознак: кредит було отримано споживачем у розумінні Закону «Про захист прав споживачів»; кредит було отримано на придбання житлової нерухомості або майнових прав на житлову нерухомість для власного проживання, яке є єдиним житлом фізичної особи або його сім'ї, та забезпечений цією нерухомістю або цими майновими правами; загальна сума несплачених зобов'язань за кредитом не перевищує 1 млн. гривень за офіційним курсом гривні до іноземних валют станом на 01.01.2014 р.; відсутність заборгованості за кредитом станом на 01.01.2014 або її погашення до моменту реструктуризації.

Законопроектом також передбачається погашення зобов'язань за кредитом в іноземній валюті, забезпеченим іпотекою за рахунок передачі позичальником предмета іпотеки банку. Така передача є підставою для припинення зобов'язань за кредитом, навіть у тому випадку, якщо оціночна вартість предмета іпотеки є недостатньою для повного задоволення зобов'язань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук