Перед китайським Новим роком у Львові гастролювали танцюристи з Китаю

Головні новини Львова 07.02Марічка Крижанівська, 7 лютого 2018, 17:44 617 0

Вперше у Львові виступив танцювально-акробатичний колектив «Чарівна Сянсі» з китайської провінції Хунань. Цей концерт відбувся у межах європейського турне.

У 2008 році ансамбль «Чарівна Сянсі» виступив на відкритті Олімпіади у Пекіні. Потім вирушили у турне країнами Європи. Але в Україну колектив «Чарівна Сянсі» вперше потрапив лише тепер.

Їхні танці такі ж давні, як і сам китайський народ, переконують танцюристи.

«Оскільки це народні танці, вони колись виконувалися на різні свята, але також серед них є й танці на побутові теми, наприклад, які зображують історію кохання, хоча і він є народним», ‒ розповідає керівник «Чарівна Сянсі» Као Тао.

«Хоч ми самі із провінції Хунань, але ми презентуємо танці 56 народностей Китаю, здебільшого, зі сходу, а також із центру, півночі і півдня», ‒ додає танцюристка Ся Цзінь.

Колективу «Чарівна Сянсі» 18 років, він зібрав сотню танцюристів та акробатів, які перед глядачем виконують свої відтреновані трюки.

«Нашими танцями ми хочемо поділитися зі світом китайським світоглядом, культурою, тому представляємо різні наші народності і їздимо на гастролі. Танці допомагають відкрити Китай світу», ‒ коментує організаторка колективу «Чарівна Сянсі» Сє Квей Сян.

Концерт став першою подією, яка передує китайському Новому Року. Початок року собаки за китайським календарем у Львові святкуватимуть упродовж 4 днів з 15 по 18 лютого.

«Буде неймовірна хода яскравих живих драконів, лазерне шоу. А ще онлайн трансляція з Китаю і встановлення нового рекорду України. І безліч сюрпризів, також дві вечірки у клубі «Малевич» у китайському стилі», ‒ повідомив керівник міжнародної організації «Ланьхва» Юрій Котик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук