Переможниця фотоконкурсу «Я читаю з Укрпоштою» отримала ноутбук

Культура2 лютого 20113

2 лютого у середній загальноосвітній школі №4 м. Стрий на Львівщині відбулося урочисте нагородження переможця всеукраїнського конкурсу «Я читаю з Укрпоштою» - учениці 3-го класу з м. Стрий Андріани Садовської, яка отримала головний приз конкурсу – ноутбук.

Проведення фотоконкурсу «Я читаю з Укрпоштою», який тривав з 9 жовтня до 30 грудня 2010 року організували Українське державне підприємство поштового зв’язку  «Укрпошта» спільно з видавництвом «Грані-Т». Конкурс приурочено до святкування 9 жовтня Всесвітнього дня пошти та 2 лютого – дня створення УДППЗ «Укрпошта».
За умовами конкурсу його учасники мали придбати в об’єктах поштового зв’язку одну чи кілька книжок видавництва «Грані-Т», сфотографуватися з книгою (книгами) в приміщенні відділення поштового зв’язку, в якому було її придбано, або біля нього, надіслати пріоритетним поштовим відправленням на адресу оргкомітету конкурсу фотографію та оригінал розрахункового документа (квитанцію про оплату), що засвідчує факт купівлі книги (книжок) видавництва «Грані-Т».
Усього на конкурс надійшло 3196 листів з усіх куточків України. З-поміж робіт конкурсантів журі обрало найцікавіші та найбільш креативні фотографії, які засвідчили творчий підхід та оригінальність рішення авторів.
Переможцями конкурсу, які отримають призи від видавництва «Грані-Т», стали:
І місце (ноутбук) – Садовська Андріана (Львівська область, м Стрий);
ІІ місце (мультимедійний пристрій (I-pod)  – Мегела Ангеліна (Закарпатська обл., с. Тур’я-Ремети);
ІІІ місце (цифровий фотоапарат) – молодіжний клуб «Імідж» (м. Кіровоград). 20 учасників конкурсу, яких окремо відзначило журі, нагороджуються заохочувальними призами – комплектами книг видавництва «Грані-Т». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук