Переваги ринку Форекс

Економікапромоція, 30 березня 20171780
Переваги ринку Форекс
Ринок Форекс

Популярність валютного ринку Форекс зростає настільки стрімко, що початківці-трейдери вже і не розглядають інші альтернативи, віддаючи всі сили на вивчення основ спекуляції валютою.

Переваги валютного ринку Форекс

1. Простий вхід на ринок. Цей безсумнівний плюс став вирішальним фактором для підвищення інтересу до Форексу з боку інших трейдерів. У той час як на фондовому ринку або на будь-якій іншій платформі трейдеру доводиться довгий час збирати стартовий капітал лише для здійснення першої операції, брокери на Форексі цілком згодні працювати і з тими гравцями, у кого в розпорядженні є всього 20$.

На Форексі є відмінний інструмент, який дозволяє укладати великі угоди, маючи в розпорядженні невеликий капітал, це – кредитне плече. З допомогою маржинальної торгівлі будь-який новачок може використовувати важіль 1:500 і при мінімальному торговому рахунку розпоряджатися вже 10 000$.

2. Безкоштовна програма metatrader 4, а також доступні альтернативи для інших операційних систем. Крім того, що за торгові термінали шанувальники Форекса не платять, так вони можуть користуватися і величезним набором ефективних інструментів для аналізу ринку і отримання свіжих новин. Це справді вагома перевага, особливо в порівнянні з тим, що трейдери на ринку ф'ючерсів і акцій змушені оплачувати надане брокером програмне забезпечення, зменшуючи, таким чином, кількість отриманого прибутку.

3. Торгівля протягом круглих діб п'ять днів на тиждень. Фінансовий ринок Форекс охопив всю земну кулю. Тому кожен трейдер легко може підібрати активні валютні пари в будь-який час доби. Для гравців, які збираються поєднувати основну роботу з торгівлею на Форекс, створені також сприятливі умови.

4. Відсутність комісійних витрат. На forex трейдери сплачують брокерам тільки спред, щоб зайти на ринок. По суті, він практично не позначається на балансі гравця, в той час як на інших ринках комісійні можуть становити вагому частину від доходу.

Ось основні переваги, які характеризують міжнародний валютний ринок Форекс і привертають до нього все більше число шанувальників з усього світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук