Перевізники Львівщини заявили про критичну нестачу водіїв

Відсьогодні автобусні перевізники Львівщини офіційно відновили приміські та міжміські рейси

У вівторок, 23 червня, автобусні перевізники Львівщини офіційно відновили приміські та міжміські рейси. Напередодні дозвіл на це дала обласна комісія ТЕБ і НС. Внутрішньообласні перевезення на Львівщині були під забороною понад 3 місяці, відколи почався карантин. І зараз перевізники не можуть випустити на маршрути 100% машин. Адже тривалі обмеження спричинили низку труднощів у їхній сфері.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка розповів: «За 3 місяці дуже змінився об’єм пасажиропотоку. Сьогодні транспортним підприємствам на маршрутах треба по-новому накатувати лінію, щоби люди звикли, що автобуси їздять, автобусів можна чекати і можна скористатися їхніми послугами».

Ще одна проблема, з якою зіткнулися транспортні підприємства, — кадровий голод. Іван Велійка пояснює: «За період коронавірусу дуже багато людей звільнилися з роботи. Водії не могли 3 місяці сидіти вдома без копійки. Їм треба годувати сім’ї. І вони шукали роботу десь на будівництві, наприклад. Зараз у нас на підприємствах є дефіцит представників основної професії — водіїв. Зараз кадрові служби беруть контакти всіх людей, які працювали в нас раніше, і пропонують повернутися на роботу».

За його словами, за період карантину звільнилося 35-40% персоналу.

Процес повернення працівників може тривати щонайменше 2 тижні. У пропорції до того, як будуть набирати водіїв та збільшуватиметься пасажиропотік, буде збільшуватися кількість автобусів на маршрутах.

Перевізники обіцяють на перших порах у післякарантинний період не підвищувати тарифів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук