У Львівському перинатальному центрі призначили тимчасового керівника

2 травня

В.о. директора Львівського обласного перинатального центру став головний акушер-гінеколог області Ігор Потапов. Він очолюватиме центр до того часу, поки на конкурсі не буде обрано директора перинатального центру, повідомила ZAXID.NET 2 травня директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

Ігор Потапов повідомив, що виконує обов’язки директора центру з 27 квітня. Роботи, за його словами, дуже багато. І хоч центр офіційно вже відкритий, пологи у ньому ще не приймають.

«Не можу назвати точної дати, коли у центрі почнуть приймати пологи, але ми робимо все для того, аби це відбулося якнайшвидше», - сказав Ігор Потапов.

На запитання, чи не планує він брати участь у конкурсі на посаду директора перинатального центру, Ігор Потапов відповів: «Про це навіть не думав».

Нагадаємо, конкурсна комісія Львівської облради не змогла обрати директора Львівського обласного перинатального центру. З трьох претенденток - Ірина Біль, завідувачка гінекологічного відділення перинатального центру, яку підтримував трудовий колектив центру, Дзвенислава Москв’як-Лесняк, лікарка міського пологового будинку № 1 і Марія Малачинська, керівниця Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення - потрібну кількість голосів не набрав ніхто.

Голова конкурсної комісії, заступник голови облради Володимир Гірняк повідомив ZAXID.NET, що найімовірніше, новий конкурс серед медиків на посади директорів закладів охорони здоров’я буде оголошено після 15 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових
Зламана сильним вітром гілка вбила мешканця Борислава
КРРТ за борги відключив по всій країні аналогове мовлення телеканалу UA: Перший
На високогір’ї українських Карпат випав перший сніг
В Україні ввели в обіг нові 20-гривневі банкноти
Синоптики прогнозують перші приморозки на Львівщині