На керівника перинатального центру оголосять новий конкурс

З трьох претенденток потрібну кількість голосів не набрав ніхто

Керівника перинатального центру оберуть на новому конкурсі

Конкурсна комісія Львівської облради з четвертого разу не змогла обрати директора Львівського обласного перинатального центру. В результаті на засіданні комісії 25 квітня було вирішено на цю посаду оголосити новий конкурс.

Жодна з трьох претенденток на посаду директора перинатального центру, який минулого тижня урочисто відкрив президент Порошенко, не змогла отримати більшість голосів членів комісії. Ірина Біль, завідувачка гінекологічного відділення перинатального центру, яку підтримував трудовий колектив центру, отримала чотири голоси з дев’яти; Дзвенислава Москв’як-Лесняк, лікарка міського пологового будинку № 1 – три. Натомість керівниця Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення Марія Малачинська не отримала жодного голосу. Двоє членів конкурсної комісії не підтримали жодну з претеденток.

Як заявив голова конкурсної комісії заступник голови облради Володимир Гірняк, найближчим часом буде оголошений новий конкурс на цю посаду, у якому зможуть взяти участь як нові претенденти, так і вищезгадані лікарі.

«Конкурсна комісія обов’язково врахувала думку трудового колективу, але керівником центру має бути людина, яка буде дбати про те, як надавати якісні послуги мешканцям Львівщини, а не про те, як догодити колективу», – сказав Володимир Гірняк.

Раніше директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак заявляла про можливість призначення на посаду керівника перинатального центру кризового менеджера, можливо взагалі не пов’язаного з медициною.

За словами Ірини Микичак, найближчим часом буде призначено нового в. о. керівника перинатального центру. Зараз ці обов’язки виконує Лариса Янів, колишній головний лікар центру, в якої з колективом не склалися стосунки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук