Гендиректором Львівської психлікарні став екс-начальник департаменту ЛОДА Богдан Чечотка

Богдана Чечотку підтримали 6 із 8 членів конкурсної комісії

Гендиректором Львівської психлікарні став екс-начальник департаменту ЛОДА Богдан Чечотка
Богдан Чечотка

У середу, 25 квітня, у Львівській обласній раді відбулося четверте засідання конкурсної комісії з вибору переможців на посади генеральних директорів закладів охорони здоров’я області. Сьогодні конкурсна комісія мала назвати переможця на посаду генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні.

У конкурсі взяли участь двоє претендентів: Олександр Губар, в. о. головного лікаря цієї лікарні, і Богдан Чечотка, екс-начальник департаменту охорони здоров’я ЛОДА. Вони представили свої програми розвитку медзакладу на рік і найближчу перспективу ще на початку квітня, але конкурсна комісія ніяк не могла визначитися з переможцем. Спершу прізвище переможця вона планувала оголосити 16 квітня, та взяла час для додаткових консультацій і перенесла дату оголошення результатів конкурсу на 25 квітня.

Нарешті переможець на посаду генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні відомий. Ним став – Богдан Чечотка.

За Олександра Губара проголосував лише один член конкурсної комісії, за Богдана Чечотку - 6 голосів із 8.

Переможця конкурсу ще мають затвердити на сесії обласної ради.

Нагадаємо, 17 квітня на сесії Львівської обласної ради депутати офіційно затвердили дев'ять переможців конкурсу серед медиків на посади генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров’я Львівщини, а всього на конкурсі мають обрати керівників для 13 медзакладів області.

Конкурс на посаду генерального директора Львівської обласної лікарні виграв Михайло Гичка, але офіційно на сесії облради його ще не затвердили. Сьогодні, 25 квітня, мають назвати прізвище переможця, який очолить Перинатальний центр, або оголосити новий конкурс.

На посаду директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю.Липи обласна рада також має оголосити новий конкурс, бо з п’яти претендентів ніхто не набрав потрібної кількості голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук