У Львові оголосили прізвища дев'ятьох керівників медичних закладів

Прізвища ще чотирьох назвуть 16 квітня

У четвер, 5 квітня, у Львівській обласній раді конкурсна комісія ознайомилася з програмами ще п'ятьох претендентів на посаду генерального директора Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю.Липи. Очолити госпіталь хочуть Микола Колачинський, Андрій Голдун, Андрій Сав'юк, Сергій Касян і Максим Прикупенко. Конкурсна комісія нині не назвала прізвище переможця і обіцяла оприлюднити його 16 квітня.

Програми двох претендентів на посаду генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні - Михайла Гички і Наталії Ван Доеверен також мали заслухати сьогодні, але перенесли на16 квітня.

Сьогодні по суті був останній день відкритих конкурсів лікарів на посади генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров’я області. Із 13 закладів, для яких на конкурсній основі обирали керівників, гостра боротьба розгорнулася лише за крісла генеральних директорів чотирьох закладів – у них прагнули сісти два і більше претендентів, у решти – по одному. Директора Львівської обласної лікарні відновного лікування обиратимуть додатково, бо ніхто не зголосився взяти участь у конкурсі.

До цього конкурсу на Львівщині серед медиків був лише один керівник обласного медичного закладу, якого обрали на конкурсній основі. Це – Мар’яна Возниця, головна лікарка Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Переможці конкурсу офіційно стануть генеральними директорами і директорами закладів охорони здоров’я Львівщини після того, як їх кандидатури затвердять депутати на найближчій сесії Львівської обласної ради. З переможцями укладуть контракт на п’ять років (може й на три), а коли мине цей час, вони знову мусять боротися за право керувати цим медичним закладом. За цей час з’являться молоді і креативні лікарі, які, не виключено, змусять теперішніх керівників закладів охорони здоров’я області уступити їм місце.

Нагадаємо, переможцями на посади генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров’я Львівщини стали:

Андрій Синюта - Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Роман Пукаляк - Львівський обласний клінічний діагностичний центр

Мар’яна Служинська - Львівський обласний центр громадського здоров’я

Степан Павлик Львівський обласний лікувально-діагностичний кардіологічний центр

Ігор Ковальчук - Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр

Любомир Рак - Львівський регіональний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр

Мирослав Голубінка - Самбірський міжрайонний протитуберкульозний диспансер

Роман Квасній - Львівський обласний протитуберкульозний диспансертом на цю посаду

Сергій Федоренко - Львівська обласна інфекційна лікарня

Прізвища ще чотирьох переможців конкурсна комісія пообіцяла назвати 16 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук