Прізвище директора Перинатального центру оголосять 16 квітня

У Львові серед медиків тривають відкриті конкурси

Львівський обласний перинатальний центр відкриють після того, як оберуть директора

У середу, 4 квітня, у Львівській обласній раді конкурсна комісія продовжує заслуховувати предентентів на посади генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров’я облради. Сьогодні конкурсна комісія планує заслухати виступи сімох претендентів на чотири керівні посади.

Першого переможця на посаду директора Львівського обласного протитуберкульозного диспансеру вже визначено. Ним став головний лікар цього закладу Роман Квасній. Він був єдиним претендентом на цю посаду.

А ось на посаду директора Львівського обласного перинатального центру є аж три кандидати: Ірина Біль, Дзвенислава Москв’як-Лесняк і Марія Малачинська. Їхні виступи конкурсна комісія заслухала, але взяла ще час для обговорення кандидатур. Переможця конкурсу оголосить аж 16 квітня.

Сьогодні конкурсна комісія назвала переможця на посаду директора Львівської обласної інфекційної лікарні. Ним став головний лікар цієї лікарні Сергій Федоренко.

Прізвище переможця на посаду генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні, на яку претендують двоє кандидатів – Олександр Губар і Богдан Чечотка, оголосять 16 квітня.

Нагадаємо, що нових керівників планують обрати для 14 медичних закладів, на які претендують 22 кандидати. У вівторок, 2 квітня, визначили переможців на посади генеральних директорів і директорів для семи медичних закладів.

«Найгарячійший день» в обласній раді очікується у четвер, 5 квітня. Конкурсній комісії потрібно буде обрати генеральних директорів для двох медичних закладів – Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю.Липи і Львівської обласної клінічної лікарні. На ці дві посади є сім предендентів. Очолити госпіталь хочуть Микола Колачинський, Андрій Голдун, Андрій Сав’юк, Сергій Касян і Максим Прикупенко, а обласну лікарню – Михайло Гичка і Наталія Ван Доеверен.

Переможців конкурсу ще мають затвердити на сесії депутати Львівської обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук