На посаду директора Перинатального центру можуть обрати кризового менеджера

На посаду директора Перинатального центру можуть обрати кризового менеджера
Директора Львівського обласного перинатального центру досі не обрано

На посаду директора Львіського обласного перинатального центру можуть обрати кризового менеджера, оскільки комісія не змогла визначити переможця серед трьох кандидатів. Відтак не виключено, що буде оголошено новий конкурс.

Про це 18 квітня на прес-конференції сказала директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«З Перинатальним центром ситуація дійсно є складна. І вона загострилася через те, що до вирішення питання призначення керівника втрутилися певні рухи і громадські організації, які вважають, що вони мають право диктувати фахівціям, і зокрема конкурсній комісії, хто має керувати Перинатальним центром. Я такі речі не сприймаю», – сказала Ірина Микичак, яка є членом конкурсної комісії з вибору генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров'я.

Мова йде про кремезних чоловіків, які у понеділок, 16 квітня, прийшли на засідання конкурсної комісії, назвали себе громадськими активістами і в грубій формі вимагали оголосити переможця конкурсу.

Ірина Микичак повідомила, що спілкувалася з багатьма акушер-гінекологами і запитувала їх, чому вони не подавалися на конкурс.

«Вони підтримують мою позицію у тому, що нині в Перинатальний центр має прийти абсолютно нова людина, не працівник Перинатального центру. Я це говорила і працівникам центру, і під час засідання конкурсної комісії, коли ми не прийшли до консенсусу. Це дуже складна установа, з багатьма речами, які не популярні на загал для людей, це речі, які повязані з платною допомогою, тіньовою платною допомогою і ми не зацікавлені у тому, щоб це продовжувалося», - сказала директорка департаменту.

Ірина Микичак також повідомила, що розчарована виступами кандидатів на засідання конкурсної комісії. Вона сподівалася, що будуть набагато сильніші виступи. Тому припускає, що центр може очолити людина, яка до медицини не має відношення, однак стане кризовим менеджером для закладу.

«Мені важко сказати, яке буде рішення конкурсної комісії. Але на моє переконання, можливо, це має бути людина без досвіду, але це має бути дуже сильна, вперта людина, переконана в тому, як треба змінювати роботу Перинатального центру, яка сама мала би ще вчитися менеджменту і управлінню, бо це складний механізм, і я нині, може, навіть схиляюся до того, що можливо це зовсім не має бути акушер-гінеколог, а кризовий менеджер», - каже Ірина Микичак.

На думку Ірини Микичак, колектив Перинатального центру недобре повівся з колишньою головною лікаркою Ларисою Янів. «Вони просто переступили через неї і я не вважаю, що це була робота головного лікаря будувати, ремонтувати Перинатальний центр і можна було знайти порозуміння і співпрацю. Але сталося так, як сталося. Пошук керівника триває, і яке буде рішення конкурсної комісії, я не знаю», - сказала Ірина Микичак.

Вона також не відкинула думки, що на посаду директора Перинатального центру може бути оголошений новий конкурс.

Попри те, що директора ще не обрано, Перинатальний центр, за словами Ірини Микичак, таки буде відкриватися, адже є в.о. керівника. Може, за її словами, обласна рада разом з обласною адміністрацією прийме рішення призначити когось іншого в.о.

«Ми шукаємо шлях виходу з ситуації, що склалася. Ми зацікавлені в тому, щоб в момент відкриття Перинатального центру була людина, яка змогла би дати раду зі всім, що там відбувається», - сказала Ірина Микичак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук