Конкурс на посаду генерального директора обласної лікарні виграв Михайло Гичка

Його суперницю Наталію Ван Доеверен до участі у конкурсі не допустили

Конкурс на посаду генерального директора обласної лікарні виграв  Михайло Гичка
фото ЛОР
Михайло Гичка

Конкурсна комісія Львівської обласної ради у понеділок, 16 квітня, назвала прізвище десятого переможця конкурсу серед медиків на керівні посади закладів охорони здоров’я Львівщини. Генеральним директором Львівської обласної клінічної лікарні рекомендували нинішнього головного лікаря Михайла Гичку. Його конкурентку, колишню заступницю головного лікаря цієї лікарні Наталію Ван Доеверен, до участі в конкурсі в останній момент не допустили через те, що вона невчасно подала передбачені конкурсом документи.

Сьогодні проходило третє засідання конкурсної комісії, яка обирала генеральних директорів і директорів закладів охорони здоров’я Львівщини. І якщо два попередніх пройшли без інцидентів (на них обрали керівників дев’ятьох медичних закладів), то третє засідання конкурсної комісії проходило під охороною поліції: коли засідала комісія, працівники поліції стояли на вході в зал, а коли заслуховували претендентів, то чергували прямо в залі. Частина працівників поліції на всяк випадок чергувала в коридорах. Річ у тім, що у групу підтримки деяких кандидатів (починаючи з ранкового засідання) входили кремезні чоловіки, по діях яких можна було судити, що вони можуть застосувати силу. На щастя, до бійки не дійшло.

Усіх переможців конкурсу ще мають затвердити на сесії обласної ради.

Сьогодні також мали назвати переможців на посади директорів Львівського обласного перинатального центру і Львівської обласної психіатричної лікарні, але перенесли конкурс на 25 квітня. А з п’яти кандидатів, які хотіли очолити Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю.Липи потрібну кількість голосів не набрав ніхто, тож найближчим часом буде оголошено новий конкурс, в якому можуть взяти участь і претенденти, які не пройшли, і нові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук