Конкурсна комісія не змогла обрати керівника перинатального центру у Львові

У понеділок, 16 квітня, у Львівській обласній раді відбулося чергове засідання конкурсної комісії з обрання керівників обласних медичних закладів, де мали б обрати директора львівського обласного перинатального центру. Однак остаточного рішення так і не прийняли.

На посаду директора Львівського обласного перинатальний центру претендують три лікарки – Ірина Біль, завідувачка гінекологічного відділення перинатального центру, Дзвенислава Москв’як-Лесняк, лікарка міського пологовогог будинку № 1 і Марія Малачинська, керівниця Львівського обласного центру репродуктивного здоров'я населення. Їхні програми на найближчий час і на довготривалу перспективу конкурсна комісія заслухала ще на початку квітня, але взяла ще час для обговорення кандидатур. Сьогодні,16 квітня, конкурсна комісія мала назвати переможця.

Претенденткою на посаду директора Центру, яку підтримав трудовий колектив, є Ірина Біль. Тож нині до обласної ради прийшли почути прізвище переможця конкурсу, здається, всі члени трудового колективу. Прийшло і багато громадських активістів.

Після годинної наради конкурсна комісія не змогла назвати переможця конкурсу і взяла ще час для обговорення кандидатур. Четверте засідання призначила на 25 квітня. Кінцевий термін, коли треба оголосити результати конкурсу – 29 квітня.

Але перенесення дати оголошення переможців не задовольнило активістів. Вони вимагали, аби переможця оголосили вже сьогодні або назвали конкретні причини, через які має відбутися четверне засідання конкурсної комісії. Виникла словесна перепалка, справа дійшла до грюкання по столу, за яким засідала комісія.

«Конкурсна комісія обов’язково врахує думку трудового колективу, але приймати рішення під тиском не буде», - заявив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Нагадаємо, що конкурс на посади генеральних диреторів і директорів закладів охорони здоров'я Львівщини розпочався 28 березня. Конкурсна комісія назвала вже дев'ять переможців. На більшість керівних посад було по одному претенденту і лише на чотири - два кандидати і більше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук