«Перша приватна броварня» – новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу

Федерація футболу України підписала спонсорський контракт з українським національним виробником – компанією «Перша приватна броварня»

Спорт3 січня 20176190
«Перша приватна броварня» – новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу

З 1 січня 2017 року «Перша приватна броварня» – новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу. У Федерації розповіли, що основним фактором вибору спонсора в рамках тендеру була не просто цінова пропозиція, а спільне бачення розвитку головної футбольної команди країни і, зокрема, запропоновані нові підходи щодо руху вболівальників.

«Новий партнер – це не просто заміна логотипу на формі чи на стадіоні, — підкреслив генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький. — Це частина нового підходу до багатьох процесів, зокрема, до системи тренування, до підбору гравців, зміна вектору комунікації — працюємо разом заради перемог, відчуваємо плече один одного у будь-якій ситуації. І вже сьогодні він дає свої плоди – наша команда гідно завершила минулий сезон, без поразок, на другому «прохідному» місці у свої підгрупі».

«Для нашої компанії – це честь бути партнером і спонсором Національної збірної з футболу, тому що за цю команду вболіває кожен українець, – додав Максим Васильєв, директор з маркетингу «Першої приватної броварні». – Ми цінуємо, що ФФУ розділяє запропонований нами підхід до партнерства і певну програму дій, кінцева мета якої – щоб Україна могла пишатися і результатами своєї збірної, і тією підтримкою, яку надаватимуть їй вболівальники, тобто кожен з нас».

Угоду про співпрацю підписано на 4 роки (до 2020 року включно).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук