Перша сцена Драма.UA оголосила вистави на другу половину листопада

КультураК.С., 16 листопада 20152260
Вистава «Зерносховище»

Перша сцена Драма.UA оголосила, які вистави львів’яни зможуть подивитись у другій половині листопада, повідомляє сайт львівської міської ради.  

19 листопада відбудеться перформативне читання «Порушники» канадійця Моріса Панича в режисурі Ігоря Матіїва. У центрі сюжету - міцний зв’язок між поколіннями. П’єса сповнена легкого гумору та незвичних історій про особливу родину та незбагненну любов. Показ відбудеться на Першій сцені Драма.UA.

22 листопада на сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться перформативне п’єси «Бургомістр» польки Малгожати Сікорської-Міщук в режисурі Антона Романова. Молоді львівські актори розкажуть про відчуття персональної відповідальності за спільноту, її минуле та майбутнє; про те, що просте бажання зрозуміти Іншого, може стати першим кроком до розуміння нас самих.

26 листопада відбудеться моновистава «Лондон» білоруса Максима Доська у режисурі Павла Ар`є. Монолог сантехніка Гєни наштовхує на думку, що батьківщина – це місце повторюваності щоденних практик, що викликають почуття безпеки і комфорту, а ретельна боротьба з міськими нечистотами є, часом, найвищою формою патріотизму. Вона також відбудеться у театрі ім. Лесі Українки.

28 листопада Перший український театр для дітей та юнацтва покаже спільну із майстернею «Драбина» виставу «Зерносховище» Наталки Ворожбит у постановці Андрія Приходька.

На тлі найбільшої трагедії української історії XX століття - Голодомору - ми спостерігаємо як звичайні, життєві речі - заздрість і релігійність, кохання і зрада, прагнення щастя набувають іншого морального виміру, а іронія долі не оминає нікого. Вистава відбувається на сцені Першого українського академічного театру для дітей та юнацтва.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук