Перший фестиваль української есеїстики «Шерех»

Суспільствопромоція, 28 листопада 20161980

«Літературний Woodstock» та «свято думки». В ці слова можна вкласти тисячі сенсів і мільйони букв, десятки мислителів і мільярди думок, розмаїття зустрічей і єдність ідеї – перший фестиваль української есеїстики «Шерех» перетворить грудневі дні на свято занурення в простори думок. А що ви винесете з тих глибин, залежить тільки від вас.

Фестиваль «Шерех» названо за псевдонімом батька української есеїстики Юрія Шевельова. «Шерех» – це його найособистіше ім'я для найважливіших думок. Водночас «шерех» – це звук від гортання сторінок. Українська думка має багато сторінок, чи мало з них було вирвано. Перипетії, які пережили й переживає українська думка, неодмінно потребує рефлексії.

Зануритись у доробок українських есеїстів, послухати сучасної творців, а також познайомитись з молодим українським словом можна буде 17-18 грудня в Art Ukraine Gallery. Кульмінацією фестивалю стане вручення ІV Премії імені Юрія Шевельова та відзначення молодих есеїстів. Цих два дні фестивалю пройде під знаком Думки: читання, майстер-класи, дискусії, презентації; зустрічі і знайомства; кава і книги – книги і кава; камін, відкритий мікрофон; запеклі дискусії; вечірки і семінари. Ми можемо продовжити список, але вже сьогодні заплануйте собі вихідні на 17-18 грудня під знаком «Шереха». Вихідні для виходу в відкрите море думки.

***

Також запрошуємо взяти участь у конкурсі всіх небайдужих до писаного слова – есеїстів, блоґерів, колумністів, критиків – авторів, які ще не мають опублікованих книг. Лонґ-ліст фіналістів буде опубліковано на нашому сайті, а фіналістів буде запрошено на читання в рамках фестивалю «Шереха». Переможець конкурсу буде оголошено під час церемонії закриття фестивалю 18 грудня та вручено винагороду. Просимо надсилати заявки на участь в конкурсі на адресу [email protected] з темою «Шерех»: конкурс до 1 грудня 2016 року. Детальніше про склад журі та умови конкурсу тут.

Слідкуйте за оновленнями програми за посиланням. Реєстрація тут.

Партнери та співорганізатори фестивалю «Шерех»: Український центр міжнародного ПЕН-клубу, Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], Дух і Літера, Медіа Група Україна, Український кризовий медіа-центр, BBDO Ukraine, Art Ukraine Gallery, Chernozem, Fund for Cultural Initiatives ArtHuss, StarLightMedia, Yakaboo, Видавництво Основи, Наш Формат, L'Officiel Ukraine, 24 Канал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук