Перший український театр для дітей та юнацтва відкрив сезон бульбашковим шоу

Головні новини Львова за 15.09Марічка Крижанівська, 15 вересня 2015, 17:43 567 0

Перший український театр для дітей та юнацтва відкрив 96-й сезон.

Перших глядачів сезону зустріли герої вистав бульбашковим шоу. Тим часом у вестибюлі театру відкрили виставку малюнків особливої малечі, дітей із аутизмом, вихованців школи «Перспектива».

«Це є можливість побачити те, як ці особливі діти бачать світ і це, напевне, найцікавіше. Власне, художник – це і є та людина, яка вміє по-особливому побачити світ. А окрім того ми хочемо відродити традицію – виставляти у цьому просторі експозиції дитячої творчості», – розповіла головний художник театру Дарія Зав'ялова.

Сезон у цьому театрі почали виставою «Beautiful Карпати». Актори переконують, нині дітей, як ніколи, треба відволікти від маси інформації про війну, яка так чи інакше хвилею накочується на малечу. А театр повертає їх до дитячих емоцій.

«Починається нарешті знову новий сезон, нове життя, нові плани на майбутнє тільки заради того, щоб і в нас, і в дітей завжди були радісні обличчя. У мене таке побажання, щоб і дорослі це теж відчули», – зазначила режисер, заслужена артистка України Ольга Гапа.

«Хочеться братися до роботи. Маємо надії на режисерів, надії на якісь нові цікаві постановки, дай Бог, будемо тішити дітей, і їхніх батьків», – додав актор Олександр Чешеров.

У цьому сезоні театрали обіцяють поповнити і дорослий, і, особливо, дитячий репертуар.

«Зараз першою прем'єрою буде «Маленька Баба-Яга» – це для молодшого шкільного і початкового шкільного віку. Потім спільно із ЛКП «Лев» поставимо виставу «DOGS» про покинутих собак. А після Нового року візьмемось за «Алісу у країні чудес» Льюїса Керрола», – повідомив художній керівник Першого українського театру для дітей та юнацтва Юрій Мисак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук