Петро Димінський продав свою частку у мережі WOG

Львівський мультимільйонер вийшов з нафтового бізнесу групи компаній «Континіум»

Петро Димінський вийшов із групи WOG

Львівський бізнесмен, власник футбольного клубу «Карпати» та телеканалу ZIK Петро Димінський вийшов із співзасновників мережі WOG, повідомила 26 квітня «Економічна правда».

Зазначено, що вихід Димінського підтверджується зміною компанії, яка управляє цими заправками: у лютому 2017 року на місце ТОВ «ВОГ Ритейл» (ЄДРПОУ 37821544), в якому Петру Димінському опосередковано належало 25%, прийшло ТОВ «ВОГ Рітейл» (ЄДРПОУ 38740702). Зараз її контролюють Степан Івахів, Сергій Лагур і діти загиблого Ігоря Єремєєва – Роман і Софія.

«За внутрішньою акціонерною угодою, особа, що вирішила продати свою частку, зобов'язаний запропонувати її до викупу партнерам. Петро Петрович вирішив вийти, інші викупити його пакет не відмовилися», – заявило джерело ЕП в групі компаній «Континіум».

Цю інформацію також підтвердив головний виконавчий директор WOG Сергій Корецький.

«У кінці минулого року Петро Петрович Димінський вийшов зі складу учасників компанії ВОГ. Це було його рішення. Розмова про це (вихід Димінського) йшла всередині групи ще при живому Ігорі Єремеєву», – сказав Корецький.

У публікації уточнено, що Петро Димінський вийшов тільки з нафтового бізнесу групи компаній «Континіум».

Зазначимо, «Континіум» – холдингова компанія, яка координує низку бізнес-проектів в Україні. Створена у 1992 році Ігорем Єремеєвим та Степаном Івахівим.

Мережа АЗС під брендом WOG, що входить до групи компаній «Континіум», є найбільшою в країні і налічує понад 500 комплексів у всіх областях, а також 32 нафтобази. Окрім компанії WOG, туди входять також компанії «КОМО», ЗАТ «Галичина», гіпермаркети «Там Там» та низка інших активів.

Петро Димінський – колишній народний депутат від «Нашої України», один із найвпливовіших бізнесменів Львівщини. В останній період відійшов від активної політичної діяльності та багато часу приділяє футбольному клубу «Карпати», почесним президентом якого є. Петро Димінський – власник львівського телеканалу ZIK. Forbes у 2016 році оцінив його статки у $103 млн.

Степан Івахів – народний депутат України, входить до депутатської групи «Воля народу», один із засновників групи компаній «Континіум», найближчий соратник Ігоря Єремєєва, який трагічно загинув у серпні 2015 року. Forbes у 2016 році оцінив статки Івахіва у $93 млн.

Сергій Лагур – бізнесмен, один із колишніх акціонерів банку «Надра» та член його спостережної ради, президент Федерації тенісу України. Forbes у 2016 році оцінив статки Лагура у $93 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук