Петро Димінський збудував своє «Межигір’я»

Охоронці почесного президента ФК «Карпати» загородили ліс і пропускають людей лише за паспортами

ЕкономікаНаталія Онисько, 1 квітня 20151375819
Петро Димінський збудував своє «Межигір’я»

«Ми ще почекаємо, хочемо вирішити все законно, але ми всі мисливці – кожен володіє зброєю. Стримувати людей все важче. Тих «зелених чоловічків» просто зметуть разом з тим Димінським».

Це цитата з розповіді про ситуацію, що виникла довкола захоплення земель мисливсько-рибальського товариства «Майдан», одного з членів товариства військових мисливців та рибалок Романа Ільчишина. За словами мисливців, землі намагається захопити почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський, який вже незаконно побудував собі «будиночок на озері».

Територія угідь МРГ «Майдан» розташована на території Яворівського полігону і межує з територією Яворівського національного природного парку.  

Як виявилось, цій історії вже три роки. З того часу члени товариства мисливців судяться за своє майно та землі, але програють в судах. Останній суд вони програли 2 березня 2015 року. Але оприлюднили інформацію лише сьогодні. Кажуть, що ситуація стає небезпечною, оскільки новий орендар земель обмежує доступ до лісу мешканців сусіднього села Верещиця.

«Вчора нам розповіли, що тепер вхід до лісу для місцевих мешканців лише за паспортами. А львів’ян взагалі не пустять», - розповів голова товариства Микола Ковальчук.

Мисливці, за словами Ковальчука, ведуть тут господарську діяльність з 1946 року. Пізніше  переоформили дозволи на землю згідно з рішеннями Львівської обласної ради. Вони створили низку озер та побудували некапітальні споруди.  І тепер на одне з їхніх озер і спокусився почесний президент футбольного клубу.

За словами Ковальчука, частину мисливських угідь загородили, довкола озера поставили паркан з колючим дротом, а саму територію охороняють працівники приватної охоронної фірми «Ірбіс». Крім того, в озері №4, де колись працівники господарства розводили мальків риби, тепер насипано острів, на якому збудовано будинок Петра Димінського.

«У березні 2012 року на території господарства «Майдан» з’являється відомий на Львівщині олігарх Петро Димінський. За допомогою військовослужбовців Академії сухопутних військ ім.. П. Сагайдачного, начальника Яворівської КЕЧ району підполковника Савицького Ф.В. та командира військової частини в/ч 4150 Слісарчука І.В. Димінський здійснив рейдерське захоплення озера господарства «Майдан». Встановлюється військова охорона і озеро повністю огороджується колючим дротом», - йдеться у зверненні мисливців до генерального прокурора Віктора Шокіна від 20 березня 2015 року.

Крім того, представники товариства заявляють, що Яворівська КЕЧ здала в оренду на 49 років  Петрові Димінському колишній профілакторій для реабілітації військових льотчиків та 29,3 га лісових земель. Цей лісовий масив вже зараз загороджений колючим дротом, перекрито дороги загального користування, а територію цілодобово охороняють люди у військовій формі.

 
За словами Миколи Ковальчука, люди у військовій формі – це працівники охоронної фірми «Ірбіс», яка контролюється тим таки Петром Димінським. Засновником фірми є Андрій Борщ. Ще донедавна співзасновником також був Олександр Андрійченко, який на сьогодні, за даними ЄДР, є підписантом, тобто без його підпису рішення товариство не можна здійснювати жодних правочинів.
 
Ці люди маловідомі широкому загалу. Але під час виборів до Верховної ради у 2006 році Олександр Андрійченко був уповноваженою особою від  «Партії екологічного порятунку «ЕКО+25%». Саме від цієї партії тоді до парламенту балотувався Петро Димінський.  
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 19

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук