Петро Порошенко розповів, чому його банк збільшив прибуток майже втричі

Петро Порошенко розповів, чому його банк збільшив прибуток майже втричі
фото AP Photo
За словами президента, нині банк контролюється компанією по управлінню активами

Президент Петро Порошенко заявив, що збільшення прибутку «Міжнародного інвестиційного банку» не пов’язано зі співпрацею з будь-якими державними позиціями. Про це повідомила «Економічна правда».

«Дуже правильно казати, що прибуток банку зріс на декілька десятих чи сотень відсотків. Прибуток банку (МІБ – Ред.) виходить далеко за межі першої двадцятки-тридцятки і вимірюється на капітал абсолютно помірними цифрами», – сказав Порошенко.

«Чому так сталося, я довідався. Тому що минулого року під час перевірки Національним банком, а тут всі були рівні, були нараховані резерви, і банк спрямував прибуток на формування резервів, виконуючи вимоги НБУ. Зараз коли резерви сформовані, він показав прибуток», – зазначив він.

За його словами, прибуток не пов’язаний зі співпрацею з будь-якими державними позиціями і банк контролюється компанією по управлінню активами, так само як і вимагає цього закон.

«Чому ми не можемо його передати закордон? Тому що треба змінювати реєстрацію, українських резидентів в сліпий траст не беруть», – підсумував Порошенко.

Як повідомляв ZAXID.NET, Міжнародний інвестиційний банк за підсумками січня-березня 2017 року отримав 26,818 млн грн чистого прибутку, що в 2,9 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Згідно з даними Нацбанку, станом на 1 січня 2017 року, основним акціонером МІБ виступає президент Петро Порошенко, який сумарно володіє 60% акцій фінустанови. Міноритарними співвласниками виступають бізнес-партнери Порошенка - перший заступник голови фракції партії БПП Ігор Кононенко (14,94%), перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський і глава ТОВ «Дніпропетровський дослідний завод «Енергоавтоматика», голова наглядової ради ПрАТ «Іста-Центр» Олег Зимін (обидва - по 9,9008%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук