Петро Порошенко відкрив перинатальний центр у Львові

Однак поки що невідомо, коли заклад почне приймати вагітних

20 квітня

У п’ятницю, 20 квітня, президент України Петро Порошенко урочисто відкрив Львівський обласний перинатальний центр у Львові. Центр був закритий на реконструкцію з 2013 року.

«Відкриття після реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру дасть змогу розширити доступ жінок до якісних медичних послуг, покращити демографічну ситуацію. Центр врятує життя багатьом дітям та дозволить втілити мрію про щасливе материнство багатьом жінкам», – сказав Порошенко.

Усі фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET

За його словами, реконструкція перинатального центру проводилась «дуже чесно», бо 50% коштів було виділено з державного бюджету, а 50% з обласного. Додамо, що на реконструкцію також виділялись кошти з міського бюджету Львова, за які, зокрема, збудували котельню.

Петро Порошенко також передав керівництву центру сертифікат на медичне обладнання. Загальна кошторисна вартість реконструкції становить понад 244 млн грн.

Наразі перинатальний центр не приймає породіль, оскільки там ще триває ремонт. Коли заклад почне працювати повноцінно поки що невідомо. Не знають про дату відкриття і самі лікарі перинатального центру.

Міський голова Львова Андрій Садовий, спілкуючись із журналістами, заявив, що наразі перинатальний центр не готовий приймати пацієнтів, остаточно його можна буде відкрити через місяць.

Нагадаємо, що Львівський обласний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 припинив свою діяльність у вересні 2013 року. Відкриття частини перинатального центру мало відбутись у 2017, однак його постійно переносили.

На посаду директора Львіського обласного перинатального центру можуть обрати кризового менеджера, оскільки комісія не змогла визначити переможця серед трьох кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада