Під час Майстерні міста львів'янам влаштували екскурсію відреставрованими внутрішніми дворами

Під час Майстерні міста львів'янам влаштували екскурсію відреставрованими внутрішніми дворами
фото ZAXID.NET

Сьогодні, 4 червня, в рамках Майстерні міста, яку проводить у Львові Інститут Міста, для львів'ян провели екскурсію відреставрованими внутрішніми дворами. Охочі могли зазирнути на подвір'я, що розташовані на вулицях Мулярській, Газовій, Наливайка та Шопена. Зазвичай ці внутрішні двори замкнені і доступні лише для їхніх мешканців.

Подвір'я на вулиці Мулярській

Програма облаштування внутрішнніх дворів у центральній частині Львова триває з 2013 року. Це спільний українсько-німецький проект товариства GIZ та Львівської міської ради. За три роки у Львові облаштували 10 дворів. Зараз тривають роботи у чотирьох внутрішніх дворах. Облаштування ще двох подвір'їв заплановано на 2017 рік. 

«Двори у центрі часто використовуються не за цільовим призначенням, бо вони зазвичай є у поганому стані і не пристосовані для того, щоб там проводити час. Але вони мають багато прихованого потенціалу. Це місце, яке можна використовувати як оазу в центрі міста. Їх можна облаштувати так, щоб всім було приємно там знаходитись», - каже Оксана Олійник з товариства німецької співпраці GIZ.

Оскільки програма з облаштування дворів завершується у 2017 році, у GIZ підготували спеціальні брошури для мешканців з рекомендаціями, як можна своїми силами облаштувати двір. 

Повторно така екскурсія відбудеться 8 червня о 18:00.

фото: Мирослав Пархомик, ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук