Під час "Тижня читання" у Львові щодня відбувається 7-10 зустрічей з письменниками

Культура27 квітня 20092690

27 квітня у львівській школі №2 письменниця і головний редактор "Видавництва Старого Лева" Мар’яна Савка зустрілася на літературному "вечорі" із учнями 4-5 класами цієї школи. Зустріч відбулася у межах львівської акції "Тиждень читання".

"У нас вийшли нові книжки, саме їх я почитаю школярам, серед них - продовження "Чарівної країни Оз" з делікатними ілюстраціями, із серії "Чотири лапи" - "Пригоди та походеньки Барда" Йонаса Авіжюса. Цю книгу буде представлено на Форумі видавців, також вона "долучиться" до акції на підтримку притулку для тварин. Ще одна книжка стане цікавою для всієї сім’ї: це переклад грузинської книги "Чудеса маленького міста Гурама Патріашвілі". Розповім дітям також про нашу серію "Читання для реготання", - зазначила Мар’яна Савка.

Нагадаємо, з 22 квітня по 8 травня у львівських школах триває "Тиждень читання", до нього долучилися і ще долучаться письменники зі Львова, Києва та Ужгорода. Серед них - Роман Іваничук, Марія Чумарна, Ігор та Ірина Калинці, Марія Людкевич, Микола Петренко, Назар Гончар, Ніна Бічуя, Олесь Дяк, Ігор Павлюк, Назар Федорак, Остап Сливинський, Галина Крук, Марія Крижанівська, Юрко Прохасько, Галина Малик, Андрій Любка, Олександр Дерманський та інші.

Як зазначила координатор проекту Нелі Клос, тиждень читання не вперше відбувається у Львові, але вперше ця акція охопила всі школи Львова. "Щодня проходить 7-10 зустрічей з письменниками у різних школах, - зазначила Нелі Клос. - Дітям подобаються ці зустрічі, після яких буває дуже жвава дискусія. Вони добре орієнтуються у сучасній українській літературі".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук