Під час реконструкції площі Ринок у Дрогобичі виявлено привласнення бюджетних коштів

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 25 вересня 201812510
Під час реконструкції площі Ринок у Дрогобичі виявлено привласнення бюджетних коштів
Проект реконструкції площі Ринок у Дрогобичі

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів під час реконструкції площі Ринок у Дрогобичі. Про це стало відомо з ухвали Дрогобицького міськрайонного суду, якою прокурору надали дозвіл на тимчасовий доступ до документів по цій справі. Першими про відкриття справи повідомив місцевий сайті «Варто».

Прокурор подав клопотання про отримання відомостей щодо руху коштів на банківських рахунках ТзОВ «Теркомбуд», корпорації «Укртрансжилбуд» та ФОП, дані якого приховано. Правоохоронці підозрюють, що протягом 2017 – 2018 років вказані підприємці привласнили бюджетні кошти, що були скеровані на реконструкцію площі Ринок у Дрогобичі.

«Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи корпорації «Укртрансжилбуд» на замовлення КП УКБ «Дрогобицької міської ради» проводять роботи по реконструкції площі Ринок у м. Дрогобичі Львівської області, вартість та об'єми яких не відповідають фактичному виконанню», – йдеться в ухвалі суду.

Після надходження авансу під Дрогобицької міськради, за даними слідства, «Укртрансжилбуд» перераховувала кошти ТзОВ «Теркомбуд» та ФОП. Суму привласнених бюджетних коштів та деталі корупційної схеми в ухвалі суду не вказують.

У 2017 році корпорація «Укртрансжилбуд» виграла тендер на реконструкцію площі Ринок у Дрогобичі за 24,6 млн грн. Згідно з документацією, реконструкцію площі Ринок мають завершити у 2019 році.

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками корпорації «Укртрансжилбуд» є Леонід та Тетяна Косенки. Засновником та керівником ТзОВ «Теркомбуд» є Олександр Ластовєров. Ця компанія також брала участь у тендері з реконструкції площі Ринок у Дрогобичі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук