Під час ЗНО майже 11% абітурієнтів просили надати тести з фізики російською мовою

Про російськомовні завдання також просили абітурієнти, які складали ЗНО з інших природничо-математичних наук

10,9% учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) просили тестові завдання з фізики російською мовою, а з інших предметів від 3,4% до 8,6% абітурієнтів, розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко.

«Переклад, насамперед на російську мову, замовляють абітурієнти з природничо-математичних предметів, де є якісь відмінності в україномовній або російськомовній термінологіях», – пояснив він на прес-конференції в четвер, 15 серпня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Так, завдання російською мовою з фізики отримали 10,9% абітурієнтів, з математики – 8,6%, з хімії – 8,3%, з біології – 6,6%, з географії – 6% і з історії України – 3 , 4% абітурієнтів.

При цьому Бойко наголосив, що УЦОЯО може надавати екзаменаційні завдання російською, угорською, румунською, молдавською, польською та кримськотатарською мовами. За його словами, завдання цими мовами просили не більше 0,5% абітурієнтів, а екзаменаційних тестів кримськотатарською мовою взагалі ніхто не просив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук