Під час зйомок фільму «Король Данило» замінили виконавця головної ролі

На Львівщині режисер Тарас Химич продовжує знімати стрічку про короля Данила

КультураМарічка Крижанівська, 12 грудня 2017, 20:41 3979 1

На знімальному майданчику фільму «Король Данило» сталася несподіванка – посередині роботи замінили головного актора, тож тепер у ролі короля Данила зовсім інший виконавець.

«Поміняли тому, що було два моменти: не справлявся з роллю і не підійшли йому умови нашого контракту. Тому і вийшла така ситуація. Але ми раді, маємо нового гарного короля», – розповіла продюсерка фільму Олеся Галканова.

Новий король – це Сергій Ярмошенко із Запоріжжя. Уже 18 років він працює на Хортиці у кінному театрі, серйозно займається козацтвом. «Я виріс на острові Хортиця в кінному театрі, тому я дуже давно їжджу на конях. Так само там треба було вчитися і бойовому мистецтву, фехтуванню, вправно володіти шаблею, мечем», – розповідає Сергій Ярмошенко.

Сергій без дублера робитиме всі трюки, бо працював каскадером.

У ці дні під Львовом у полях знімають подорож Данила до хана Золотої Орди. Як нині б сказали, «фішкою» Данила Галицького було те, що він у таємні поїздки переодягався у звичайного вояка і їхав із невеликим супроводом. Це і відтворюють у фільмі.

«Данило подорожує, дуже небезпечно, навколо племена дикі, всюди чатують загрози – чи доїде, чи не доїде. Це той момент фільму, коли з'являються ландшафти, коли з'являється момент подорожі, ми виходимо зі стін міста, зі стін замку, з оборони, з фортеці і подорожуємо разом з Данилом, переносимося зовсім в іншу частину світу», – розповідає режисер Тарас Химич.

Про Данила історичних фактів відомо чимало, а от про його брата Василька знаємо менше. У фільмі він постане як вірний побратим короля. «Вони були вірними братами, вони ніколи між собою не воювали, завжди були разом одне за одного. Але тут в нас Василько матиме все, що може в собі втілювати молодший брат, буде такий «безбашений» трохи», – пояснює виконавець ролі князя Василька Юрій Вихованець.

На знімальному майданчику попотіють і каскадери. У цій сцені вони представники племен, які нападають на Данила. «Завдання просте – треба збити людину, яка буде проїжджати на коні, гарно впасти, щоб люди повірили у це», — каже каскадер із Києва Андрій Валієв.

Знімальна група тут затримається до ночі. «Вогонь ми починаємо палити ще засвітла, підтримуємо його для того, щоб ввечері, коли будемо знімати сцену розмову головного героя з опонентами, мусить бути багаття», – пояснює актор і асистент режисера Володимир Климук.

Нагадаємо, прем'єра стрічки «Король Данило» – у 2018 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук