Підрозділ Держприкордонслужби вперше бере участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2018

Збройні напади умовного ворога відбивають прикордонники швидкого реагування «Шквал»

12 вересня

На території Яворівського полігону на Львівщині тривають міжнародні навчання військовослужбовців Rapid Trident-2018. Вперше участь в бойових стрільбах взяли прикордонники комендатури швидкого реагування «Шквал». Вони, за легендою, гранатометами й зенітними установками «відбивають» збройні напади та припиняють провокації від умовного ворога ‒ іноземних військовослужбовців.

«Рота прикордонної служби у складі зведеного батальйону Національної гвардії опрацьовує ситуації й епізоди, які можуть виникати на державному кордоні: спроба перевезення контрабанди, незаконний перетин, а також випадок вторгнення ворога. Під час навчального процесу ми підтримуємо взаємодію з Національною гвардією, військовою службою правопорядку та Збройними силами України, щоби спільно відпрацювати дії», ‒ розповідає начальник оперативного відділу Держприкордонслужби Геннадій Тороп.

Ще протягом двох тижнів прикордонники проходитимуть навчання під керівництвом іноземних інструкторів з різних видів військових дисциплін і тактичної медицини.

Нагадаємо, військові навчання Rapid Trident-2018, участь в яких беруть військовослужбовці з 14 країн, стартували 3 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Триватимуть вони до цієї суботи, 15 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?