Підрозділ Держприкордонслужби вперше бере участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2018

Збройні напади умовного ворога відбивають прикордонники швидкого реагування «Шквал»

12 вересня

На території Яворівського полігону на Львівщині тривають міжнародні навчання військовослужбовців Rapid Trident-2018. Вперше участь в бойових стрільбах взяли прикордонники комендатури швидкого реагування «Шквал». Вони, за легендою, гранатометами й зенітними установками «відбивають» збройні напади та припиняють провокації від умовного ворога ‒ іноземних військовослужбовців.

«Рота прикордонної служби у складі зведеного батальйону Національної гвардії опрацьовує ситуації й епізоди, які можуть виникати на державному кордоні: спроба перевезення контрабанди, незаконний перетин, а також випадок вторгнення ворога. Під час навчального процесу ми підтримуємо взаємодію з Національною гвардією, військовою службою правопорядку та Збройними силами України, щоби спільно відпрацювати дії», ‒ розповідає начальник оперативного відділу Держприкордонслужби Геннадій Тороп.

Ще протягом двох тижнів прикордонники проходитимуть навчання під керівництвом іноземних інструкторів з різних видів військових дисциплін і тактичної медицини.

Нагадаємо, військові навчання Rapid Trident-2018, участь в яких беруть військовослужбовці з 14 країн, стартували 3 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Триватимуть вони до цієї суботи, 15 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників