Підручники для 4-х і 7-х класів почнуть надходити до шкіл в листопаді, – Міносвіти

СуспільствоОксана Руда, 30 вересня 20151370

Міністерство освіти та науки розпочало тендерні процедури із закупівлі та друку підручників для 4-х та 7-х класів та планує розпочати доставку їх у школи у листопаді. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Про видання підручників для учнів 4-х і 7-х класів, що були схвалені МОН за результатами Конкурсу 2014-2015 рр. і яким було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», повідомляємо, що тендерна процедура для придбання і видання підручників за кошти державного бюджету розпочалася», – зазначили у міністерстві.

Серед причин, через які школярі опинилися без навчальних посібників, Міністерство назвало відсутність у бюджеті-2015 коштів, реорганізацію Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та скорочення кількості працівників закладу, а також невиконання графіку замовлення підручників.

До кінця року міністерство обіцяє забезпечити всі школи безкоштовними підручниками, що відповідають новим програмам.

«Підручники почнуть надходити до шкіл уже в листопаді, а до кінця 2015 року всі замовлення шкіл будуть виконані», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що в цьому році 50% коштів на друк підручників для 4-7 класів були виділені за рахунок скорочення видатків на утримання апарату Кабінету міністрів та депутатів Верховної Ради. Ще 50% повинні були виділити місцеві бюджети.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук