Підсанкційна дружина Тараса Козака повністю змінила ім'я

Лавренюк Наталія Миколаївна стала Жучковою Світланою Петрівною

19:33, 31 серпня 2021

Дружина нардепа від «ОПЗЖ» Тараса Козака Наталія Лавренюк, яка має громадянство Росії, повністю змінила прізвище, ім'я та по-батькові. Про це повідомив журналіст проекту «Схеми» Максим Савчук у Facebook.

Савчук опублікував дані з сайту Федеральної податкової служби Росії, де у лютому 2021 року дружина Козака ще записана як Наталія Миколаївна Лавренюк, а вже у серпні за тим самим ідентифікаційним номером вказується Жучкова Світлана Петрівна.

Журналіст додав, що решта даних дружини Козака лишились без змін.

«Лавренюк Наталія Миколаївна стала Жучковою Світланою Петрівною. Цивільній дружині Тараса Козака, яка потрапила під українські санкції, російська податкова повністю змінила прізвище, ім`я та по-батькові. Дата і місце нарождення – ті ж. Серія і номер паспорта – ті ж. Дата отримання паспорта – та ж. ІНН – той же. Нерухомість у власності – та ж. Але тепер – Світлана Петрівна», – написав Савчук.

Справа Медведчука-Козака 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо телеканалів з орбіти кума президента Росії Володимира Путіна, народного депутата від «ОПЗЖ» Віктора Медведчука.

Однак фактично ці телеканали належать соратнику Медведчука, львів’янину Тарасові Козаку, який також є нардепом від «ОПЗЖ».

В Офісі президента України пояснили, що санкції проти нардепа «ОПЗЖ» Тараса Козака і трьох каналів, підконтрольних Віктору Медведчуку, не є посяганням на свободу слова, а виключно боротьбою з чужорідною пропагандою.

Медведчук перебуває під домашнім арештом з 13 травня. 11 травня йому склали повідомлення про підозру в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів Криму. Медведчук стверджує, що не є підозрюваним, бо йому не вручили підозру належним чином.

Слідство встановило, що Віктор Медведчук та Тарас Козак передали російській стороні морське газове родовище «Глибока» у Чорному морі за 75 км від Феодосії, вартість запасів у якому оцінюється у 38 млрд грн.