«Піккардійська Терція» до Дня Незалежності представила пісню Миколи Мозгового

КультураДарина Цвях, 24 серпня 201710790
«Піккардійська Терція» до Дня Незалежності представила пісню Миколи Мозгового
25-річний ювілей «Піккардійська Терція» розпочне святкувати із вересня 2017 року

Напередодні свого 25-річчям вокальна формація презентує сингл із нового альбому «Лети…» - пісню «Зачаруй нас, любов».

Пісня Миколи Мозгового увійде до15-го за рахунком, студійного альбому «Піккардійської Терції». Реліз збірки відбудеться на початку вересня – ближче до 25-річчя акапельного гурту.

«Ми обіцяли, що до свого 25-річчя, на ювілейних концертах, будемо зі сцени розповідати історію української музики - тієї музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів», - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

«Творчість Миколи Мозгового - одна із яскравих сторінок української музичної культури: різноманітна, чуттєва і надзвичайно українська - як за духом, так і за власне музикою! Коли як не напередодні Дня незалежності презентувати пісню автора, який є одним із тих, хто виборював культурну незалежність України?! Щодо "Зачаруй нас, любов", то тут чудова мелодія поєднана із прекрасними словами Андрія Демиденка - життєрадісними та життєствердними. Це не ремікс, а наше відчуття цієї пісні - пісні, яка з якихось причин не така відома, як деякі інші твори Мозгового», - додає музикант.

На сцені 25-річний ювілей «Піккардійська Терція» розпочне святкувати із вересня-2017 – як в Україні, так і за кордоном. 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу «Україна» у Києві. У жовтні «Терція» виступить з ювілейною програмою у США та Канаді: Клівленд (13 жовтня), Виппані (14 жовтня), Чикаго (15 жовтня), Торонто (22 жовтня). Також восени формація завітає з концертами у такі міста України: Полтава (26 листопада), Дніпро (27 листопада), Кропивницький (28 листопада), Запоріжжя (29 листопада), Черкаси (30 листопада).

3-го грудня «піккардійці» виступлять у рідному Львові – у Львівській опері. Заплановані концерти колективу і у інших містах Західної України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук