Померла відома львівська мистецтвознавиця та журналістка Наталія Космолінська

КультураК.С., 14 серпня104121
Померла відома львівська мистецтвознавиця та журналістка Наталія Космолінська
Наталія Космолінська пішла з життя у віці 55 років

Пішла з життя відома львівська критикиня, мистецтвознавиця та журналістка Наталія Космолінська. Вона померла 14 серпня. Тривалий час Наталія Космолінська боролася з важкою хворобою.

Від імені громади міста співчуття рідним та близьким Наталії Космолінської висловив мер Львова Андрій Садовий. «Люди, які живуть мистецтвом, завжди бачать і відчувають глибше, тому їх цікаво слухати, читати і дослухатись. Співчуваємо рідним та близьким. Завжди важко втрачати рідну людину, але, на превеликий жаль, хвороба не обирає. Сумуємо і співчуваємо», – сказав він.

Наталія Космолінська народилася 18 квітня 1964 року. Вона навчалася у Київській академії мистецтв і архітектури, на факультеті історії і теорії образотворчого мистецтва (1988-1994). Була редакторкою мистецької сторінки інтернет-порталу «Zbruc» та менеджеркою Інституту стратегії культури. В минулому - заступниця директора з виставкової роботи львівського Палацу мистецтв, головна редакторка журналу «Real Home» (Львів) та редакторка мистецьких програм Львівського обласного радіо.

Авторка більш ніж 800 науково-популярних радіопрограм, присвячених подіям сучасного мистецтва та екскурсам в історію мистецтва та ніж 500 науково-популярних публікацій з сучасного мистецтва, архітектури та дизайну (журнали «Салон», «Архідея», «Об’єкт», «Декор», «Міжнародний туризм», «Welcome to Ukraine», «City Life», «Ї», «Art Ukraine»).

Наталія Космолінська є співавторкою книги «Гра в музей» (вийшла у «Видавництві Старого Лева»).

Про час прощання буде повідомлено окремо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук