Після послаблення карантину в Україні подорожчало таксі

Карантин в Україні послабили, а ситуацію з громадським транспортом – не покращили

Послаблення карантину призвело до подорожчання таксі

Послуги таксі суттєво подорожчали після послаблення урядом карантинних заходів в Україні. Це відбулося попри те, що ціни на пальне падали, йдеться в Економічному звіті тижня, що закінчився 15 травня, який підготував Національний банк України.

«Послаблення карантинних обмежень мало різноспрямований вплив на вартість послуг – вартість доставки із закладів харчування залишилася незмінною, тоді як послуги таксі суттєво подорожчали попри низькі ціни на паливо», – сказано у звіті.

За спостереженнями НБУ, протягом останнього тижня в Україні падали ціни на ліки (як проти респіраторних захворювань, так і від серцево-судинних). Також дешевшали всі види палива: дизельне пальне, газ, бензини А-95 та А-92.

Нагадаємо, карантин в Україні послабили 11 травня. Це дозволило відкритися кафе, які отримали змогу приймати відвідувачів на літніх майданчиках, а також непродовольчим магазинам, перукарням і салонам краси. При цьому ситуація з обмеженнями для громадського транспорту не змінилася.

Загалом вихід транспортної сфери з карантину складається з трьох етапів, перший з яких має розпочатися найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук