Після публікації російської книги з видавництва «Наш формат» звільнилось усе керівництво

Звільнені також поскаржились на відсутність «правильнішої й тактовнішої комунікації» з власниками видавництва

КультураЮрій Братюк, 27 травня27340
Книга Анчі Баранової, яка спровокувала звільнення в «Нашому форматі»

Із видавництва «Наш формат» звільнилось все керівницво після того, як власники видаництва вирішили опублікувати книгу російської письменниці про коронавірус. Про це головна редакторка Ольга Дубчак повідомила у Facebook.

За її словами, окрім неї свої посади залишили директорка, маркетингова директорка, арт-директорка, завідувачка редакції та відповідальна за ведення соціальних мереж видавництва «Наш формат».

Поштовхом до звільнення стала публікація книги російської письменниці Анчі Баранової «Коронавірус. Інструкція з виживання».

«Особисто я чесно написала власникові компанії, що питання будь-якого зв'язку з росіянами — для мене межа між добром і злом. Були наведені аргументи …, чому цю книжку не варто брати в роботу, були запропоновані варіанти з інших країн. Але менше з тим, книжка готова, Анна особисто передала права власнику …, а українці традиційно виправдали любов до хорошого старшого брата, тож усе нормально», — розповіла Дубчак.

Анчі Баранова — «докторка наук, професорка Школи системної біології, керівниця Центру з вивчення хронічних захворювань у Коледжі Наук Університету Джорджа Мейсона (США), фахівчиня в галузі функціональної геноміки та системної біології». Така ж книга вийшла у квітні 2020 року в російському видавництві «АСТ».

Дубчак зазначила, що рішення топ-менеджменту звільнитися було викликане не безпосередньо самою публікацією книги Анчі Баранової, а відсутністю «правильнішої й тактовнішої комунікації».

«Мовчати про приниження на роботі в ХХІ столітті — це те саме, що мовчати про домашнє насильство. … І так, ми не опускатимемося до ось того рівня, який задав власник висловлюваннями про своїх же працівників і погрозами зіпсувати нам репутацію. Це ганьба», — додала вона.

Ймовірно, йдеться про публікацію у Facebook засновника і власника «Нашого формату» Владислава Кириченка, в якій він порівняв деяких працівників видавництва з «індиками», і натякнув на те, що всіх їх можуть звільнити.

«Шановні пташенята, при всій повазі, не ви збудували цю ферму, не ви оплатили комфортне перебування в її стінах та можливість особистісного щоденного зростання. Тож будьте чемними, наразі є попит і на чотирьохкілограмових індиків, до осені можна не дожити», — написав 21 травня Кириченко.

27 травня на сторінці видавництва у Facebook опублікували заяву Владислава Кириченка. У ній він, зокрема, назвав нормальним процес зміни менеджменту, якщо компанія рухається не в тому напрямку, у якому задумав її власник. Він зазначив, що свого часу через це з команди видавництва пішов Антон Мартинов, який із 2013-го був його партнером.

«Наш Формат 3.0 — це суттєво більше, ніж видавництво, і у нас дуже амбітні плани. Сподіваюся, що нова, дійсно зіркова команда професіоналів під керівництвом Оксани Булави виправдає мою довіру і реалізує мої мрії», — зазначив він.

Безпосередні слова Ольги Дубчак про приниження колективу й видання книги Анчі Баранової Владислав Кириченко не прокоментував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук