Після звернення до Путіна Сокурову довелося вибачитися

Не минуло і доби від того як знаменитий російський режисер Олександр Сокуров попросив президента РФ Володимира Путіна звільнити політв'язнів. Але вже надійшла інформація, що режисер був змушений попросити вибачення.

Під час майстер класу, який вів режисер, у нього запитали про його промову на відкритті фестивалю, в якій він назвав Росію «хворою країною». Сокуров відповів, що приносить офіційне вибачення за свої слова, щоб не було проблем у фестивалю. Відомо, що через промову режисера телетрансляцію церемонії відкриття зняли з ефіру і пішли чутки, що у «Кінотавра» будуть великі неприємності.

«Багато хто звинувачує Олександра Сокурова в тому, що він вибачився перед керівництвом «Кінотавра» за свою промову на відкритті фестивалю з проханням (не вимогою!) до влади дати свободу політв'язням, - так прокоментував цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook відомий кінокритик Леонід Павлючік, -  Я зараз не про те, мав він рацію чи ні, погодившись на ці вибачення. Я про інше. Подумайте, в якому суспільстві ми живемо, коли навіть всесвітньо відомий режисер не може сказати публічно те, що він думає».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук