Після звільнення працівників театр Лесі Українки втратив репертуар, – депутат ЛМР

КультураДарина Цвях, 11 липня 20145790

Після того, як дирекція Львівського драматичного театру імені Лесі України не продовжила контракти з 14-ма працівниками, театр втратив значну частину репертуару.

Про це у своєму запиті до міського голови Львова наголосив депутат ЛМР Тарас Семущак.

Він повідомив, що до нього звернулась екс-художній керівник театру Людмила Колосович.

«Згідно зі зверненням, 30 червня 2014 року з театру було безпідставно звільнено 14 працівників. Після їх звільнення театр втратив увесь напрацьований до цього часу репертуар: «Лісова пісня» Лесі Українки; «Євангеліє від Юди» Лесі Українки; «Мати-наймичка» Т.Г.Шевченка; «Стіна» за творами Т.Г.Шевченка та Ю.Щербака, інсценізація Л.Колосович; «Собака на сіні» Лопе де Вега; «І все-таки я тебе зраджу» Неди Нежданої тощо», – йдеться у запиті депутата ЛМР.

Відтак, Тарас Семущак попросив міського голову створити комісію для перевірки законності звільнення працівників театру, до складу якої б увійшли також члени депутатської комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму.

Натомість, 10 липня прес-служба ЛМР повідомила, що новопризначений директор Львівського драматичного театру імені Лесі України Олексій Коломійцев не продовжив контракти з 14-ма працівниками театру через зміну кадрової політики.

Нагадаємо, що після підписання контрактів у будівлі театру двічі били вікна. Адміністрація закладу вважає винними у цьому декого зі звільнених працівників.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук