Письменники протестують проти сайту Amazon.com

Більше 1000 письменників з Німеччини, Австрії та Швейцарії приєдналися до протесту проти американського гіганта онлайн продажів − сайту Amazon.com. Про це повідомляє видання The New York Times.

Європейські автори підписали відкритий лист, в якому висловилися проти штучно створених списках рекомендованих книг, які маніпулюють інтересами споживача. Літератори вважають, що не базуються на реальних продажах, а є лише способом впливати на покупців.

Також Amazon.com звинувачують у тому, що онлайн-магазин спеціально не продає книги, правами на які володіє шведська медіа-група Bonnier Group. «В останні місяці книги авторів Bonnier зберігаються на складі, їх доставка умисно затримується, вони не потрапляють до списків рекомендованих книг. Amazon використовує авторів для тиску виключно заради власного збагачення», − сказано у відкритому листі.

Серед широко відомих письменників, що приєдналися до захисту цінності авторського права, значиться лауреат Нобелівської премії Ельфріда Єлінек, автор детективів Іґрід Нолл.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук