Письменники з «ЛНР» поїдуть на Урал

Письменники з самопроголошеної «ЛНР» візьмуть участь у міжнародному конкурсі молодих письменників на Уралі. Про це повідомляє Газета.ру із посиланням на співголову спілки письменників Росії Миколи Іванова.

За словами Іванова, запросити луганських письменників на конкурс запропонував керівник асоціації письменників Сибіру і Уралу Олександр Кердан.

Голова так званої спілки письменників смопровозглашеної «ЛНР» Гліб Бобров заявив, що в Луганську цю пропозицію приймають. «Також ми запрошуємо російських письменників брати участь у наших проектах», - сказав Бобров.

Спілка письменників «ЛНР» була створена у грудні 2014 року «для підтримки талановитих письменників, які формують образ людини з Донбаса». До того у самопроголошеній республіці уже була створена спілка художників. 

Голова спілки, письменник Гліб Бобров, є автором книги «Епоха метрвонароджених». Книга розповідає про «западенців», які за підтримки НАТО намагаються силою втихомирити Лівобережжя. Східна Малоросія відповідає окупантам партизанською війною. Настає нещадна «епоха мертвонароджених». Так звучить анонс до книги, виданої ще у 2008 роц у російському видавництві Эксмо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук